Tüm HABERLER
 • Doçentlik Ünvanı

  Anabilim Dalımız öğretim üyelerinden Dr. Öğr. Üyesi Ayhan AŞKIN, Üniversiteler Arası Kurul tarafından yapılan Doçentlik değerlendirmesinde başarılı olarak Doçent ünvanını almaya hak kazanmıştır. İKÇÜ Tıp Fakültesi FTR ailesi olarak öğretim üyemizi kutlar başarılarının devamını dileriz. 

 • PRM Board Certified Trainer

  Anabilim Dalımız öğretim üyelerinden Doç.Dr. Ayhan AŞKIN, Physical and Rehabilitation Medicine Section and Board of the European Union of Medical Specialist tarafından PRM Board Certified Trainer (Avrupa Board Sertifikalı FTR Eğiticisi) olarak kabul edilmiştir. Kendisini kutlar, başarılarının devamını dileriz.

 • Rehabilitasyonda rTMS uygulamaları

  EGE Platform grubunun aylık bilimsel toplantısında FTR Anabilim dalı başkanı Prof.Dr. Aliye TOSUN tarafından transkraniyal manyetik stimülasyon ve rehabilitasyon alanında kullanımı hakkında kapsamlı bilgiler verilmiş ve bu alandaki klinik deneyimleri paylaşılmıştır. Oldukça verimli geçen bu toplantıya Ege bölgesi FTR kliniklerinden geniş bir katılım olmuştur. Hocamızı kutluyor ve fiziyatri alanında rTMS kullanımının yaygınlaşması açısından gösterdiği özveri ve çalışmalar için çok teşekkür ediyoruz.

 • YDUS: Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı

  Kliniğimiz hekimlerinden Uzm.Dr. İdil Kurut AYSİN, ÖSYM tarafından gerçekleştirilen YDUS sınavında başarılı olarak İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Tıp Fakültesi Protokollü Romatoloji Uzmanlık Eğitimi Programını kazanmıştır. Kliniğimiz adına kendisini kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

 • Türk Romatoloji Kongresi

  28 Mart-1 Nisan 2018 tarihleri arasında KKTC'de gerçekleştirilen Uluslararası Katılımlı 2018 Türk Romatoloji Kongresi'ne Anabilim Dalı öğretim üyelerimiz Prof.Dr.Aliye TOSUN ve Dr.Öğr.Üyesi Ayhan AŞKIN katılmışlardır.


Toplam 5
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
Başa Dön